STRONA GŁÓWNA


OFERTA


GALERIA


O FIRMIE


INFORMACJE


KONTAKT


e-MAIL

 

Witamy!

Jeśli szukacie Państwo filmowców z długoletnim doświadczeniem oraz bardzo dobrą opinią, którą od lat cieszymy się wśród naszych Klientów, zapraszamy do skorzystania z naszej OFERTY.
 

Zajmujemy się :

 • Realizacją filmów video wykonywanych w terenie na zlecenie Klienta
   
 • Filmowaniem imprez okolicznościowych, takich jak: śluby, studniówki, imprezy firmowe, itp.
   
 • Wykonywaniem profesjonalnych filmów reklamowych i techniczno-instruktażowych dla przemysłu
   
 • Realizacją zleceń specjalnych w zakresie wideofilmowania oraz fotografiki artystycznej.
   

Od lat cieszymy się dużym zaufaniem wśród szerokiego kręgu odbiorców naszych filmów oraz w gronie osób, z którymi współpracujemy.

Filmowaniem zajmujemy się już od 1995 roku, używając coraz lepszych technik, tak by podążając z "duchem czasu" oraz nabierając coraz większego doświadczenia, spełniać Państwa oczekiwania.

Od dłuższego czasu z wielkim poświęceniem i prawdziwą pasją oddajemy się również fotografii, by móc w pełni artystyczny sposób uwiecznić chwile tak ważne w Państwa życiu.

Pochodzimy z terenu miasta Gliwice, gdzie mamy również naszą siedzibę, jednak obszar naszego działania sięga znacznie dalej, także poza granice kraju.

Jako solidny partner gwarantujemy Państwu wysoki standard świadczonych usług, który wraz z zaangażowaniem i niekłamaną pasją, daje doskonały efekt końcowy naszej pracy. Nie bez znaczenia dla naszych Klientów są także przystępne ceny, które z powodzeniem konkurują na rynku usług w branży.

Najważniejszym naszym celem i misją firmy jest: Zadowolenie Klienta, które w sposób szczególny motywuje nas do dalszego kreatywnego rozwoju i intensywnej pracy nad stałą poprawą jakości świadczonych usług oraz ich rynkową konkurencyjnością.
Dlatego też bardzo chętnie zawsze odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, uwagi i propozycje kierowane pod naszym adresem, dotyczące wszystkich kwestii związanych z wykonywanymi przez nas usługami, ich sprzedażą oraz funkcjonowaniem naszej firmy
i naszego serwisu internetowego.

Zapraszamy!

Dane kontaktowe, numery telefonów oraz mapa dojazdowa znajduje się na stronie KONTAKT.